Ağda (Wax)

Ağda (Wax)

Ağda (Wax)

Korkulu rüya olan istenmeyen tüylerin acılı bir şekilde yok edilmesinden hepimiz muzdaribizdir. Ancak Wax ağda sayesinde acısız bir alım, pürüzsüz bir cilde kavuşmak mümkün wax ağda soyulabilir bir ağda olması ve kolay kullanımı sayesinde bizlere büyük rahatlık sunmakta. Elinize yapışmaması ve herhangi bir beze ihtiyaç duymadan kullanımı sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Wax Ağda Özellikleri:

  • Tüyleri kökten alır.
  • İşlem kolaylıkla gerçekleştirilir.
  • Her cilt tipine uygun seçenekleri vardır. 
  • İstenmeyen tüylerden uzun süreli kurtulmanızı sağlar. 
  • Bez ihtiyacı olmadan rahatlıkla kullanılır.
  • Ölü derilerin atılımını sağlar.

Nasıl uygulanır?

Öncelikle ağda yapılacak bölgeye göre ağda seçilmelidir. Örneğin bacağınız için pudrasız ağda seçebilirken hassas bölgeleriniz için pudralı bir ağda tercih etmelisiniz. Ağda işlemini gerçekleştirmeden önce ağda yapılacak bölge dezenfekte edilmelidir. Bölge dezenfekte edildikten sonra ağda kıl yönü doğrultusunda sürülmelidir. Ağda çekimi ise kıl yönünün tersine doğru olmalıdır.

Ne İşe Yarar?

Herkes bilir ki istenmeyen tüylerden kurtulmak için bin bir yol denenir. Vücudun çeşitli yerlerinde çıkan ve gözü rahatsız eden bu tüylerin alımını kolaylaştırır. Wax ağda sayesinde kol, bacak göz önünde olan tüylerinizi fazla zaman kaybetmeden kolaylıkla alabilirsiniz. Wax ağda size acı vermez, elinize yapışmaz. Şekerli ve şekersiz olarak ikiye ayrılmış olup her cilt tipine uygun seçenekleri mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Her bölgeye uygulanır mı?

İstediğiniz her bölgeye uygulayabilirsiniz. Ancak cilt tipinize ve uygulanacak bölgenin hassasiyetine göre ağda tipini seçmelisiniz.

Herhangi bir zararı var mı?

Bilinen herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Soru, Bilgi ve Rezervasyon

BELKIS KAŞ TASARIMDAN ALDIĞINIZ HİZMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.