Kaş Alımı Ve Dizaynı

Kaş Alımı Ve Dizaynı

Kaş Alımı Ve Dizaynı

Kaş bir insanın yüzünün en önemli bölümüdür. Yüzünüze ifadeyi kaşlarınızla verirsiniz. Kaşlar duygu durumlarını simgelemek için gözlere yardımcı olur. Her insanın kaş yapısı vardır. Kaş alımının yüz tipine uygun olması büyük önem taşır.

Gözün yapısı kaşın seyrek veya çok olması, göz ile kaş arası gibi faktörler kaş şeklinin belirlenmesinde rol oynar. Bu kıstaslara bakılmadan alınmış bir kaş yanlış bir yüz ifadesi oluşturur. Bu sebeple, kaş alınmadan önce mutlaka yüz yapınıza dikkat edilmeli ve daha sonra kaş alımı gerçekleştirilmelidir.

Nasıl uygulanır?

İlk olarak, gözlerinizin yapısı, kaşınız ile gözünüz arasındaki mesafe, yüz şeklinize bakılır. Daha sonra kaşınızın seyrekliği veya çokluğu göz önüne alınarak size uygun kaş şekli belirlenir. Kaşlarınızın konumu belirlendikten sonra kaş alımı gerçekleştirilir.

Kaş alımı ve dizaynı ne kadar sürer?

Kaş alımı ve dizaynı ortalama 30 dakika sürmektedir.

Herhangi bir yan etkisi var mı?

Kaş alımı ip ya da ağda ile gerçekleştirilir. Alerjik bir yapınız yoksa iki kullanımda da bir sorun olmaz. Ancak alerjiniz varsa ve ip ile alım sağlanacaksa pamuk cinsindeki ipi tercih etmelisiniz. Ayrıca hassas bir cilde sahipseniz ağda ile işlem yaptırmamalısınız.

Kaş Mezoterapisi Nasıl Uygulanır?

Riskleri neredeyse olmayan ve de kolay bir uygulama olan mezoterapi, kısa ve ince iğneler aracılığı ile gerçekleştirilir. 4 – 6 mm’lik iğnelerin, yaklaşık 1 – 2 cm aralıklar ile cilde uygulanmasıyla cildinizin orta tabakası esas alınarak yapılır. Uygulamaya başlamadan önce söz konusu bölge dikkatli bir şekilde dezenfekte edilir. Daha sonra anestezik spreyler ile lokal anestezi uygulanarak bölge uyuşturulur. Böylece uygulama esnasında pek bir acı hissetmezsiniz. Uygulanan mezoterapi uygulamalarında yapılacak olan enjeksiyon kişiye göre farklılık gösterir.

Kaç Seansta İstenilen Kaşa Sahip Olunur?

Kişiden kişiye göre değişmekte olup ortalama 6 ile 8 seans arasında istenilen kaş elde edilmiş olur.

Her Bir Seans Kaç Dakika Sürmektedir?

Her bir seans 10 ile 30 dakika sürmektedir.

Uygulamanın Ardından Her Hangi Bir Yan Etki Olur Mu?

Bilinen bir yan etkisi olmaması ile birlikte uygulama sonrası oluşabilecek ödem ve enfeksiyonu engellemek amacıyla buz uygulama anti-biyoterapi ve anti-inflamatuar tedavi verilebilir.

Soru, Bilgi ve Rezervasyon

BELKIS KAŞ TASARIMDAN ALDIĞINIZ HİZMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.