Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Her kadının uzun saatler harcadığı bölge tırnaklarıdır. Eller her gün suyla temas ettiğinden ojeler çabuk silinir. Bütün kadınlar bilir ki ojelerinden birinin silinmesi elinizin görüntüsünde bir facia yaratır.

Dahası hemen hemen her gün oje sürümünün tekrarı gerekir. Kalcı oje sayesinde, uzun süre oje sürme derdi olmadan ve dahası zamanınızı kaybetmenizi engelleyerek hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Kalıcı Oje İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle, tırnaklara manikür uygulanır daha sonra istediğiniz renk tırnaklarınıza sürülür. Dilerseniz tırnaklarınıza french uygulanır. Oje sürümü bittikten sonra tırnağınıza jel sürülür. Bu jel oje altına nüfuz eder ve tırnağınıza özel bir ışın verilerek jelin kuruması sağlanır.

İşlem bittikten sonra tırnaklarınızı 2 hafta boyunca bozulmadan ve hiçbir kimyasaldan etkilenmeden kullanabilirsiniz. Dahası bu tırnaklar üzerinde farklı ojeler sürebilmeniz mümkündür.

İşlemin Herhangi Bir Zararı Var Mıdır?

Bilinen bir zararı bulunmamaktadır. Ancak bilindiği üzere oje, tırnakların hava almasını engeller. Tırnakların uzun süre hava almaması tırnakların sararmasına neden olmaktadır.

Soru, Bilgi ve Rezervasyon

BELKIS KAŞ TASARIMDAN ALDIĞINIZ HİZMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.