Jel Sistemi

Jel Sistemi

Jel Sistemi

Tırnaklar hassas, çabuk kırılabilen ve deforme olan bir yapıdadır. Günümüzde hızlı değişen moda bizlerin bakım yaparken hızlı olmamızı ister. Bütün kadınlar bilir ki tırnak bakımı hassasiyet ve uzun zaman ister.

Günümüzde kadınları büyük bir dertten kurtaran Protez tırnak ve jel malzeme ile tırnak uzatımı yöntemleri, tırnaklarınızı uzun süre bakımlı halde kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemde tırnaklarınızın uzatılmasını ve sağlığına kavuşmasını sağlar.

Nasıl Uygulanır?

Gerçek tırnak üzerine yapılan bu işlemde ilk olarak tırnaklar dezenfekte edilir. Daha sonra tırnak üzerine bir jel sürülür. Böylece tırnağın sabitlenmesi sağlanır. Bu jel kuruduktan sonra tırnağın şekil almasını kolaylaştırmak için daha koyu kıvamlı olan başka bir jel daha sürülür. Bu işlemlerden sonra son dokunuşları yapmak için üçüncü bir jel daha sürülür ve işlem bitirilir.

Kimlere Uygulanabilir?

Genellikle Protez tırnak, tırnak yeme hastalığı olan, tırnak bozukluğu olan ve tırnakları çabuk kırılan kişilere uygulanırken Jel protez tırnak isteyen herkese uygulanabilir.

İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

İşlem ortalama 2 saat sürmektedir.

Hangi Aralıklarla İşlem Tekrar Edilmelidir?

1 ay boyunca sorunsuz kullanılırken 1 ay sonunda tırnak uzaması olacağından bakımı yapılması gerekir.

Herhangi Yan Etkisi Var Mıdır?

Hiçbir yan etkisi bulunmayan bu işlemler size daha güçlü ve daha sağlıklı tırnak uzaması sağlayacaktır.

Soru, Bilgi ve Rezervasyon

BELKIS KAŞ TASARIMDAN ALDIĞINIZ HİZMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.