Dipliner

Dipliner

Dipliner

Her kadın bilir ki dipliner çekmek zordur. Bu işlemde uzmanlaşmış bile olsanız gözünüzün ufak bir hareketiyle, yaptığınız göz makyajını silmek zorunda kalırsınız. Dahası yaptığınız dipliner çekiminin gözünüzün yapısına uygun bir simetride olması gerekir yoksa kâbus görüntüler ortaya çıkabilir.

Günümüzde kadınları büyük bir dertten kurtaran kalıcı dipliner seçeneği ile sabahları çile günlerine son verebilirsiniz. Bir makyaj uzmanına giderek istediğiniz dipliner modelini 1 saat gibi kısa sürede yaptırabilir ve uzun süre rahat edebilirsiniz.

Nasıl uygulanır?

İlk olarak göz kapağı dezenfekte edilir. Daha sonra anestezi kremler sürülerek yaklaşık 20 dakika bölgenin uyuşması beklenir. Kalıcı dipliner işlemi elinizde kolayca kavrayabileceğiniz iğneli bir alet ile tıpkı dövme gibi iğne ucu yardımıyla derinin altına enjekte edilir.

İşlem ne kadar sürer?

Yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Seçtiğiniz Dipliner modelinize göre değişmektedir.

İşlem ne sıklıkla yaptırılmalıdır?

Ortalama ömrü 2 yıldır. Ancak göz kapağı yağlı bir yapıya sahip olmadığından 3-4 yıl arasında herhangi bir silinme, solma olmadan dayanabilir.

Herhangi bir yan etkisi var mı?

Uzman kişiler tarafından uygulanmasına izin verilmelidir. Yapılan işlem titizlik ve hassasiyet gerektirdiğinden kullanılan malzemelerin kaliteli olduğundan emin olunuz. Alerjik bir yapınız yoksa herhangi bir yan etkisi yoktur.

Soru, Bilgi ve Rezervasyon

BELKIS KAŞ TASARIMDAN ALDIĞINIZ HİZMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.