Kaş Vitamini

Kaş Vitamini

Kaş Vitamini

Belkıs kaş tasarıma özel bir X uygulaması vardır. X uygulaması, açık kıl köklerine uygulanması için özel olarak tasarlanmış araçlar kullanılarak, uygulama bölgesindeki ölü hücreler canlandırılır. Bu işlem sonrasında uygulama bölgesinde yeniden canlanma olur ve kişi doğal kaşlarına geri kavuşur.

Uygulamanın ek bir faydası da uygulama bölgesindeki ayva tüyleri kalınlaşarak kıla dönüşür ve kişinin kendi kaşının %90'ına kadar ulaşılır. Böylelikle uygulama yapılan kaş, yeniden doğal olarak kalınlaşarak kişinin kaş tasarımı kendi kılları ile yeniden yapılabilir. Bu uygulamada çıkan kaşların dökülme riski herhangi bir dış uygulama yapılmadığı sürece yoktur.

Kaç Seans Uygulanır?

Kaş vitamini uygulaması her bir seans arası 15 gün aralıklarla olmakla birlikte 2-4 seans tekrar edilir. 2 seans sonra etkisi gözle görülür şekilde ortaya çıkar. İhtiyaca göre koruma seansları uygulanabilir.

Seanslar Ne Kadar Sürer?

Her bir seans yaklaşık olarak 40 dakikadır.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir yan etkisi yoktur. Sabah akşam serum ile desteklenmelidir. İşlem sonrası kızarıklık olabilir ancak, 4 ile 8 saat içerisinde geçer. Uygulama bölgesine 24 saat su teması olmamalı ve solaryum gibi uygulamalardan uzak durulmalıdır.

Soru, Bilgi ve Rezervasyon

BELKIS KAŞ TASARIMDAN ALDIĞINIZ HİZMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli, Ayırdığınız Zaman İçin Çok Teşekkür Ederiz.